А :: Б :: В Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б В Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К Л М :: Н :: О П :: Р С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP