Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л М Н :: О П :: Р :: С Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги: Гомеопатія


SITE-MAP