Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д Ж З :: І :: Й К :: Л М Н :: О П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах. Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP