Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби

Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)SITE-MAP