Завантаження. Зачекайте
А Б В Г Д Ж З :: І :: Й К Л М :: Н О П :: Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К :: Л М Н :: О П :: Р С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія
Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевтаSITE-MAP