Завантаження. Зачекайте А Б :: В Г Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л М Н :: О П Р С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б В Г Д Ж :: З :: І :: Й К :: Л М Н :: О П Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо
імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP