Завантаження. Зачекайте Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В :: Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г :: Д Ж :: З І :: Й К :: Л :: М Н О :: П :: Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування

Фізіотерапія
Ще щось

SITE-MAP