Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л :: М :: Н О П Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б :: В Г Д Ж З :: І Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р С Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Фітотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP