А Б В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP