А :: Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н О П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І :: Й :: К Л :: М :: Н О :: П :: Р :: С :: Т :: У Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби

Фітотерапія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось


SITE-MAP