Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г :: Д Ж З І :: Й К Л :: М Н О :: П Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д Ж :: З :: І Й К Л :: М Н О П Р :: С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Дещо

Мітки імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

SITE-MAP