Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І Й К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н О :: П :: Р С Т У Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)SITE-MAP