А :: Б В Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М Н :: О П Р :: С :: Т У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д Ж З І :: Й К Л :: М Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф :: Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія


SITE-MAP