Завантаження. Зачекайте А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щосьSITE-MAP