Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р С Т У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А Б В Г Д :: Ж З :: І Й К Л М :: Н :: О П :: Р С Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP