Завантаження. Зачекайте
А :: Б В Г Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л :: М :: Н О П Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В :: Г :: Д Ж :: З І :: Й :: К Л :: М :: Н О :: П :: Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP