Завантаження. Зачекайте
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А Б :: В Г Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо

Мітки

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Фізіотерапія Ще щось

SITE-MAP