А :: Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й К :: Л :: М :: Н О :: П Р С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З І Й :: К Л :: М :: Н :: О :: П Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет , індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування Фітотерапія Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP