А :: Б :: В :: Г Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л М :: Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З І :: Й К Л М :: Н О П :: Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія Гомеопатія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP