А :: Б В :: Г Д Ж З І Й К Л :: М Н О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г Д Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось