Завантаження. Зачекайте
А Б :: В Г :: Д :: Ж З І :: Й К :: Л :: М Н :: О :: П Р С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А Б В Г Д Ж :: З І :: Й К Л :: М Н :: О :: П Р С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Фітотерапія Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP