Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І Й :: К Л :: М :: Н О П :: Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М Н :: О П Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо

імет індапамід індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби
Фізіотерапія Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP