Анре (Anre)

основні фізико-хімічні властивості : таблетки білого або майжебілого кольору, з двоопуклою поверхнею. На поверхні таблетки допускаєтьсямармуровість;

склад: 1 таблетка містить кальціюкарбонату 0,68 г, магнію карбонату 0,08 г; допоміжні речовини: цукор-рафінад, олія м’ятиперцевої, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікуваннякислотозалежних захворювань. Антацидні препарати, комбінації простих солей. КодАТС А02А D01.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка.Препарат нейтралізує надлишок кислоти шлункового соку, тим самим справляючизахисну дію на слизову оболонку шлунка, знижує больові відчуття. Дія препаратузумовлена здатністю знижувати кислотно-пептичну агресію шлункового соку.Фармакокінетика.Дослідження щодо фармакокінетики препарату не проводились.Іони Са2+и Mg2+ є природними електролітами крові. Застосування терапевтичнихдоз препарату не спричинює підвищення вмісту іонів у крові.

Показання для застосування. Гострий гастрит; хронічнийгастрит з підвищеною секреторною функцією шлунка (у фазі загострення);невиразкова диспепсія; гострий дуоденіт; виразкова хвороба шлунка ідванадцятипалої кишки (у фазі загострення за наявності гастроезофагеальногорефлюксу (ГЕР); симптоматичні виразки різного генезу; ерозії слизової оболонкишлунково-кишкового тракту (ШКТ); рефлюкс-езофагіт; грижа травного отворудіафрагми; печія після зловживання алкоголю, нікотину, кави, застосуваннялікарських засобів, помилок у дієті.

Спосіб застосування та дози. По 1-2 таблетки (передковтанням таблетки розжовувати); за необхідності повторювати прийом кожні 2години. Вища добова доза – 16 таблеток.Термін застосування не більше 2-3 тижнів. Можливістьзастосування для лікування дітей не досліджена.

Побічна дія. Алергічні реакції, діарея,біль в епігастрії, метеоризм, запор, вторинне посилення шлункової секреції.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату, ниркованедостатність, гіперкальціємія, фенілкетонурія, гіперпаратиреоїдизм, кістковіметастази, множинна мієлома, саркоїдоз.

Передозування. При застосуванні препаратуу високих дозах у сечі може спостерігатися слабка лужна реакція,гіперкальціємія, гіпермагніємія. Терапія симптоматична.

Особливості застосування. При призначенні препаратупацієнтам з порушеннями функції нирок необхідно регулярно контролюватиконцентрацію магнію та кальцію в сироватці крові. В таких випадках слідутримуватися від довготривалого застосування таблеток.При вагітності і в період лактації можливоперіодичне короткочасне застосування в рекомендованих дозах.З обережністю застосовувати при нефролітіазі. Нафоні молочної дієти можливо виникнення молочно-лужного синдрому (головний біль,слабкість, нудота, блювання, біль у животі, запор, спрага, ураження нирок,поліурія).З обережністю застосовувати при цукровому діабеті –у складі препарату є цукор.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. У разі одночасного застосування внутрішньо знижується всмоктування амінозину,м-холіноблокаторів, циметидину, бутадіону, барбітуратів, глюкокортикоїдів,тетрациклінів, дигоксину, пероральних препаратів заліза, ізоніазиду,індометацину (при одночасному застосуванні рекомендується витримувати інтервалне менше 2 годин).

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому інедоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25 0С. Термін придатності - 2 роки
Схожі лікарські засоби (не завжди, перевіряти по інструкції)
 • Стомалокс (Stomalox)
 • Альма-гал (Alma-gal)
 • Ренні (Rennie)
 • Фамотидин (Famotidine)
 • Алмагель (Almagel)
 • Важлива інформація

  Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
  Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

  Дещо

  Опитування

  Ваші переваги:
  Хімічні лікарські засоби
  Фітотерапія
  Гомеопатія
  Фізіотерапія

  Ще щось