Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н О :: П Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г Д Ж З :: І Й К Л :: М :: Н О П :: Р С Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід , індапрес іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія

Гомеопатія Фізіотерапія

Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)SITE-MAP