Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н О П Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж :: З І :: Й К Л М Н :: О П :: Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо Мітки імет , індапамід індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Архіви

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось


SITE-MAP