Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів А Б В :: Г Д Ж З І :: Й К Л :: М :: Н О П :: Р С :: Т У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г Д :: Ж З І :: Й :: К Л М Н О :: П :: Р С Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
Мітки імет індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP