Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л :: М Н О П :: Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В Г :: Д Ж З І :: Й К Л М :: Н О :: П Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів.

Дещо
імет , індапамід , індапрес іринотекан абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Ваші переваги:
Гомеопатія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось