А :: Б :: В Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н О :: П :: Р :: С Т У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)

Ще щось

Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP