Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б В Г Д :: Ж :: З І Й :: К Л М :: Н О П Р :: С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б В Г Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія , авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Хімічні лікарські засоби
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP