А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К Л :: М Н О П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д :: Ж З І :: Й К Л М :: Н :: О П Р С :: Т :: У Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо Мітки імет індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP