Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д Ж :: З І :: Й К Л :: М Н :: О П Р С :: Т У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К Л М :: Н О :: П :: Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт , кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP