Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З І Й К :: Л :: М Н О П Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби

Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP