Завантаження. Зачекайте
А Б :: В :: Г :: Д Ж З :: І Й :: К Л :: М :: Н :: О П :: Р :: С :: Т У :: Ф Х :: Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування Ваші переваги:

Гомеопатія Фізіотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щосьSITE-MAP