Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К Л :: М :: Н О П :: Р :: С Т У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В Г :: Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О П Р С :: Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін , зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Гомеопатія Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щось