Завантаження. Зачекайте
А Б В Г Д Ж :: З І :: Й :: К Л :: М :: Н О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах. А Б :: В Г :: Д Ж З І Й :: К Л :: М :: Н О :: П Р С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін , німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Фізіотерапія

Ще щосьSITE-MAP