Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К Л М Н О П Р С :: Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І Й :: К Л М Н :: О П Р :: С Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт , кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби Гомеопатія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP