А Б :: В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л М Н :: О :: П Р :: С :: Т У Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо
імет індапамід , індапрес іринотекан , абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин феніефрин
Опитування
Гомеопатія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP