А :: Б В :: Г Д Ж :: З І :: Й К :: Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х Ц :: Ч :: Ш Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д Ж :: З :: І Й :: К Л М Н :: О П :: Р :: С Т У Ф :: Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування

Ваші переваги: Хімічні лікарські засоби Гомеопатія Ще щось Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта


SITE-MAP