А :: Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й К :: Л :: М :: Н :: О П Р :: С Т У :: Ф Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

А :: Б В Г Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П :: Р :: С :: Т У :: Ф :: Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.

Дещо
Мітки імет індапамід індапрес іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра , еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Опитування

Ваші переваги:
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)SITE-MAP