Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А :: Б :: В :: Г Д Ж З І :: Й К Л М Н О П :: Р С :: Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.

А Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й К :: Л М :: Н О :: П Р :: С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю Я Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

імет індапамід індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

Ще щось Інтернет-довідник фармацевтичних препаратів і лікарських засобів ||| Перед вживанням будь-якого лікарського препарату необхідно обов'язкаво отримати консультацію лікаря чи фармацевта

SITE-MAP