Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів
А Б :: В Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М Н О П :: Р С Т :: У :: Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В Г :: Д :: Ж :: З І :: Й :: К :: Л :: М Н О :: П :: Р :: С :: Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки імет індапамід індапрес , іринотекан абікса абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол , вісмут , вазокор ворміл гіприл гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза , левофлоксацин , мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Опитування Хімічні лікарські засоби
ФізіотерапіяSITE-MAP