А :: Б В :: Г Д :: Ж З :: І Й :: К Л М :: Н О :: П Р С :: Т :: У Ф Х :: Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів
N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д Ж З І Й К Л :: М :: Н О :: П Р :: С Т У Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол , вісмут вазокор , ворміл гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Фітотерапія Гомеопатія

Архіви

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)
Ще щосьSITE-MAP