Завантаження. Зачекайте
А Б В :: Г :: Д :: Ж З І :: Й :: К Л М :: Н О :: П :: Р :: С Т :: У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
А :: Б :: В Г Д Ж З :: І :: Й :: К :: Л М :: Н :: О П Р С Т У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол , аміксин , амбросан антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс , еуфілін зілт , кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин мемантин метопролол метформін , німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин феніефрин
Опитування
Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія Фізіотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP