Завантаження. Зачекайте
А :: Б :: В :: Г :: Д Ж З І :: Й :: К :: Л :: М :: Н О П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А Б :: В Г :: Д :: Ж З І Й :: К Л М Н О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.

імет індапамід , індапрес іринотекан абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин альбендазол аміксин , амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор ворміл гіприл гентаміцин дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон синтоміцин , феніефрин

Фізіотерапія
Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP