А :: Б В :: Г Д Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н :: О :: П :: Р С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В :: Г Д Ж :: З І :: Й К :: Л М :: Н :: О :: П Р :: С :: Т :: У :: Ф Х :: Ц :: Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Дещо

імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія авандамет агапурин , альбендазол аміксин , амбросан антифлу віс-нол , вісмут вазокор ворміл , гіприл гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія

Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)
Ще щось

SITE-MAP