А Б В :: Г Д :: Ж :: З :: І :: Й К :: Л М Н :: О :: П Р :: С Т :: У Ф :: Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.


А :: Б В :: Г :: Д :: Ж З :: І :: Й :: К Л М :: Н О П :: Р :: С Т У :: Ф Х Ц :: Ч Ш :: Ю :: Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не може напевно стрерджувати, що опублікована інформація не містить помилок.
Дещо Мітки імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса , абістан авандія , авандамет , агапурин , альбендазол аміксин амбросан антифлу , віс-нол вісмут вазокор , ворміл , гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс , еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл лактулоза левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін , розиглітазон , синтоміцин , феніефрин

Ваші переваги:

Фітотерапія Фізіотерапія Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2)
Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)


SITE-MAP