А Б :: В Г :: Д Ж З :: І Й К Л М Н :: О :: П :: Р :: С :: Т У Ф Х Ц Ч Ш Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б В :: Г Д Ж З І Й К Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С Т :: У Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я
Важлива інформація Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.

Мітки

імет індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра , еналаприл , ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен клопідогрел , клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин мемантин , метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Хімічні лікарські засоби
Фітотерапія
Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838) Вересень 2008 (2962)SITE-MAP