А Б В Г Д :: Ж :: З І Й :: К :: Л :: М :: Н О П :: Р С :: Т У :: Ф Х Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й К Л :: М :: Н :: О П Р С Т :: У Ф :: Х :: Ц Ч Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
імет , індапамід , індапрес , іринотекан , абікса , абістан , авандія авандамет , агапурин альбендазол , аміксин амбросан , антифлу віс-нол вісмут , вазокор ворміл , гіприл , гентаміцин , дженагра еналаприл ензикс еуфілін , зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел , клотримазол , лізіноприл лактулоза , левофлоксацин мемантин метопролол , метформін , німодипін пірітінол пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин , феніефрин
Ваші переваги:
Фітотерапія
Фізіотерапія
Архіви Грудень 2008 (4) Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962) Ще щось

SITE-MAP