Завантаження. Зачекайте
Мережевий каталог-довідник лікарських препаратів і фармацевтичних засобів А Б В Г :: Д Ж :: З І Й К Л М Н О П :: Р :: С Т :: У :: Ф :: Х :: Ц Ч :: Ш Ю Я
Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці. N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А Б :: В Г Д :: Ж З І :: Й :: К Л :: М Н О П :: Р С Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Інформаційні матеріали про застосування лікарських засобів і препаратів, опублікованих на сайті, призначені тільки для ознайомлення і дана інформація не може бути керівництвом для самостійного застосування, лікування і діагностики користувача. Вони можуть застосовуватися лише після призначення лікаря і під ретельним лікарським наглядом.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо
Мітки імет , індапамід , індапрес , іринотекан абікса абістан авандія , авандамет агапурин альбендазол аміксин , амбросан , антифлу віс-нол вісмут вазокор , ворміл гіприл гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен , клопідогрел клотримазол , лізіноприл , лактулоза , левофлоксацин , мемантин метопролол метформін німодипін , пірітінол , пентоксифілін розиглітазон , синтоміцин феніефрин

Опитування
Хімічні лікарські засоби
Гомеопатія Фізіотерапія


SITE-MAP