Завантаження. Зачекайте
А Б В Г :: Д Ж З :: І :: Й К Л М Н О :: П :: Р С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч Ш :: Ю Я Мережевий довідник лікарських засобів і препаратів . Аннотації і інструкції препаратів, що можна купити в будь-якій аптеці. Для покращення навігації по сайту використовуйте алфавітний покажчик, який знаходиться вгорі і внизу кожної сторінки сайту.
Для пошуку необхідного лікарського препарату або засобу використовуйте пошук, який знаходиться справа в боковій колонці.

N.B.!! Це не онлайн-аптека, в якій можливо замовити або купити лікарський засіб - інформація подається для ознайомлення на загальних засадах.
А :: Б В Г :: Д Ж :: З :: І Й :: К :: Л М :: Н О П Р С :: Т У :: Ф Х Ц Ч :: Ш :: Ю :: Я
Інтернет-довідник лікарських препаратів. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, що може завдатися вашому здоров'ю внаслідок самостійного лікування по інформації, поданій на сайті.
Дещо

імет , індапамід індапрес , іринотекан , абікса абістан авандія авандамет , агапурин , альбендазол , аміксин амбросан , антифлу , віс-нол вісмут , вазокор , ворміл , гіприл , гентаміцин дженагра еналаприл ензикс еуфілін зілт кандібене , кетотифен клопідогрел клотримазол лізіноприл , лактулоза левофлоксацин , мемантин , метопролол , метформін німодипін пірітінол , пентоксифілін розиглітазон синтоміцин феніефрин

Опитування

Фітотерапія
Архіви Грудень 2008 (4)
Листопад 2008 (2) Жовтень 2008 (1838)
Вересень 2008 (2962)

SITE-MAP